Sait Helvacı - Et - Kebap & Baklava
Gizlilik Ve Kullanım

Bu bilgiler önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuyacağınızı umuyoruz. Ayrıca, bilgilerinizi yönetmek, gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için kontrolleri gönderilen e-maillerde bulabileceğinizi hatırlatırız.

Tasarım görselleri, içerik makaleleri, tüm ürün tasarımları ve yazıları Sait Helvacı'ya ait olup hiç bir amaçla Sait Helvacı'nın yazılı izni olmaksızın müdahale edilemez kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır.

Gizlilik Politikamız şu konuları açıklar:
E-bülten kayıt alanında alınan mail tarafınıza sadece bilgilendirme e-maili olarak dönüş yapılmaktadır.Dilerseniz kayıt iptal bölümünden e-mail adresinizi kaldırabilirsiniz.
Gizlilik Politikamız zaman zaman değişebilir.
Her kullanıcının gizlilikle ilgili farklı endişeleri vardır. Hangi bilgileri topladığımız konusunda açık olmayı ve böylece bunların nasıl kullanıldığına yönelik anlamlı seçimler yapabilmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.

Kişisel Veriler Kanunu hakkında genel bilgilendirme
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (bundan sonra KVKK olarak anılacaktır) 24 Mart 2016 tarihinde kabul edilmiş, 7 Nisan 2016 tarihli 29677 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmıştır. KVKK’nun bir kısmı yayın tarihinde, bir kısmı ise 7 Ekim 2016’da yürürlüğe girmiştir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri sorumlusu olarak siz değerli müşterilerimizin kişisel verilerini kaydedecek, sınıflandıracak, işleyecek, saklayacak, güncelleyecek ve mevzuat kuralları ve vereceğiniz izin verdiği durumlarda 3. Kişilere açıklayabilecek olup, söz konusu yasal düzenleme kapsamında karşılıklı hak ve yükümlülüklerimize ilişkin olarak sizleri bilgilendiriyoruz.