Sait Helvacı - Et - Kebap & Baklava
Misyon ve Vizyon

Geleneklerine bağlılığını ilke edinen HELVACI âilesi, İNSAN'a hizmet etmenin bilincinde olup, dedelerinden kalan bu lezzet mirâsını 5 kuşaktan beri en GÜVENİLİR en HİJYENİK şekli ve deneyimli kadrosu ile aktarabilmeyi başarmış, misafirlerine sunmuş olduğu nezih ortamlarda tat ve lezzet keyfini doyasıya yaşatmıştır.

Misyonumuz; bundan sonra da bu lezzet keyfini yine doyasıya yaşatabilmektir.Hizmet ve lezzet kalitesinden taviz vermeyerek her dâim bu tadları misafirlerine sunmaktan büyük onur duymuş ve duymaya da devam edecektir.

Devamı

Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ
Sait Helvacı Ailesi olarak misyonumuz; her dönem geleneklerine bağlı kalarak kültürümüzün lezzetlerine sahip çıkıp, geçmişten günümüze bu lezzetleri en özgün hâliyle taşımak olup, Osmanlı Saray Mutfağına dayanan bu lezzet armonisini günümüz insanı ile buluşturabilmektir.


VİZYONUMUZ
Sait Helvacı Ailesi olarak vizyonumuz ; sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmetleri, Osmanlı Saray Mutfağından kalmış olan bu mirâsa yakışır şekilde gelişen gastronomi ve teknolojik uygulamalarla daha iyiye götürerek, ülkemiz ve uluslararası câmia da tanınan ve arzu edilen bir marka olmaktır.